Workshopy, floristické kurzy

Máte kreativního ducha? Toužíte tvořit krásu a vidět jak pod vašima rukama vznikají květinové kreace? Chcete se cítit fajn ve společnosti dalších žen, na nic si nehrát, prostě si jen užít tvoření, zasmát se a pobavit v příjemné kavárně, posedět s kamarádkami, dát si dobré víno, ale u toho i umělecky řádit? Ráda Vás přivítám na mých květinových akcích.

Pořádám floristické workshopy, které se konají v počtu 10 – 20 osob. Z velké části probíhají v Praze, ale často také vyjíždím mimo Prahu. Kurzy probíhají v zajímavých prostorech, příjemných a cenově příznivých kavárnách. Časově bývají většinou od 18:00 do cca 21:00 hod. Někdy se konají také workshopy spojené s procházkou v lese, výletem, návštěvou zámku a tak podobně. Každému účastníkovi je na workshopu věnována pozornost v takové míře, jakou potřebuje. Pořádám kurzy pro začátečníky, amatéry ale i pro floristy. Je možné naplánovat workshop u vás doma, workshop na klíč, jako dárek k narozeninám, tematické workshopy, workshop jako svatební dar s výrobou svatebních dekorací. Po celou dobu jsem k dispozici, hlavní je akci si užít :-). Zaručuji úspěch, každý bude mít výrobek krásný a užije si příjemnou atmosféru.

KVĚTINY NA VEČÍRKY, EVENTY A PLESY

Květinová výzdoba pro ty nejmenší oslavy i mega party v reprezentativních prostorech. Výzdoba Žofínu, Rudolfina, Obecního domu, ale i například chaty na Šumavě na oslavu narozenin. Je nepřeberné množství možností a inspirací, stačí si jen vybrat.

KYTICE A KVĚTINOVÉ KRABIČKY

Potřebujete kytici? Jste zde správně. Mohu vytvořit jakoukoliv kytici podle Vašeho přání. Objednávku můžete zadat na konkrétní kytici z konkrétních květů – nebo nechat volbu na mně.

Vytvořím identickou nebo podobnou kytici podle fotky, nebo stačí pouze zadat příležitost, pro koho kytička je a cenu do které se chcete vejít. Naprostou samozřejmostí je vynikající čerstvost květů.

Pokud bude kytice podle Vašeho návrhu, je potřeba objednávku provést cca 3 dny předem. Pokud jsou květiny v ní použité netradiční, nebo běžně nedostupné v té které sezóně, je třeba provést objednávku kytice cca týden předem. Pokud volbu květů necháte na mně, stačí objednat 24 hodin předem.

Další možností jak obdarovat svoje milované je květinová krabička- tzv. flower box. Tato dekorace je vypíchaná do aranžovací hmoty, která je nasátá vodou. Květinové krabičky mají delší výdrž a jsou velmi vhodné například pro delší cestování. Objednat je potřeba cca 2 dny – 48 hodin předem. Jako „nádoba“ může být také použitá krabička, porcelán, sklo, košík nebo například dřevěná bedýnka. Vše záleží na domluvě.

KVĚTINOVÉ DEKORACE PRO HOTELY A FIRMY

Výroba květinových dekorací pro recepce, firemní zasedačky, květinová výzdoba pro reprezentační prostory a veškerý servis pro hotely. Pokud prozatím žádné dekorace ve vaší firmě nemáte a zvažujete, nebo pokud jste nespokojený s designem, kvalitou nebo trvanlivostí dekorací, které máte nyní, budu ráda , když mě kontaktujete. Určitě ráda vymyslím dekorace se kterými se vejdeme do rozpočtu, nezávazně zkusíme otestovat, jak by se vám vše líbilo. Tvořím z přírodních materiálů a spokojenost zákazníka je pro mně prvořadá. Dekorace mohou být sezonní – tedy s výměnou 1x za sezonu (jaro, léto, podzim, zima, vánoce) nebo dekorace z čerstvých květin, které je potřeba měnit jednou týdně. Neváhejte a kontaktujte mě.

SVATEBNÍ KYTICE A VÝZDOBA

 Každá jsme jiná a tak svatební kytice a veškeré dekorace musí být dělané přímo na míru pro Vás. Respektovat do detailu Vaše přání, Vaší osobnost. Místo kde se svatba bude konat a vše musí být dokonalé. Dokážu se přizpůsobit každému prostoru, osobnosti i finančnímu rozpočtu. Vše je na domluvě a pečlivém plánování. Květiny dokáží zázraky. Na práci se též můžete podílet a snížit tak rozpočet, nebo se o nic nestarat a objednat vše na klíč.